Regionalne Centrum Kultury w Pile Strona Główna Miasto Piła

Co?

.........

.........

.........

.........

.........

.........

Konkurs na opowiadanie kryminalne

Konkurs na opowiadanie kryminalne

Kryminalna Gra Uliczna

Kryminalna Gra Uliczna 

Patronaty

blog "kryminalna piła"

Partnerzy

kontakt

Anna Rogozińska jest atrakcyjną, trzydziestoparoletnią i bardzo ambitną dziennikarką TV. Kiedy wpada na trop afery lekarskiej, robi wszystko, aby odkryć prawdę. Nawet kosztem prywatnego życia.

Annie pomaga Łukasz, dawny kolega ze studiów z tajemniczym tatuażem na przedramieniu. To niejedyny mężczyzna w jej życiu.

Dziennikarka dostaje pierwszy list od mordercy, nie ma czasu na pomyłki. Zabójca cały czas czai się w pobliżu, obserwuje nieświadomą dziewczynę i zadaje zagadki.

Kim jest Bezdenny Kapelusznik?

Jaki związek z zabójstwami ma największa katastrofa kolejowa PRL?

W końcu Anna musi podjąć decyzję, być może najważniejszą w swoim życiu. Czy wybór dziewczyny okaże się słuszny?

Czy spowiedź mordercy stanie się przepustką do kariery,  czy też przeciwnie, położy się długim cieniem na życiu Anny?

"Słodkich snów, Anno" to dynamiczna opowieść o kobiecie, która dąży do celu za wszelką cenę. Opowieść o szukaniu sensu w życiu i o tym, że czasem trzeba coś stracić, aby go wreszcie odnaleźć.

Pierwszy tom obyczajowo-kryminalnej serii z dziennikarką śledczą Anną Rogozińską.

Polecają:

Lubię, gdy skutecznie w dochodzeniu prawdy okazują się silne kobiety. Uśmiecham się, gdy czytam, że Anna Rogozińska siedzi nieruchomo, czując, żę w jej ciele biega stado niecierpliwych dzikich dziewczynek, głuchych na dobre obyczaje...Spodobała mi się.

Anna Maruszeczko

Joanna Opiat-Bojarska, wraz ze swoją główną bohaterką, dziennikarką Anną Rogozińską, wciąga nas w ciekawą i niebanalną intrygę kryminalną. Nowa powieść autorki „Gdzie jesteś Leno?” stanowi udaną grę intelektualną, w której czytelnik nie dość, że czuje rzeczywisty dreszcz emocji, to jeszcze do samego końca powieści zmaga się z zagadką prowadzonego śledztwa. Nic nie jest tak oczywiste, jakby mogło się wydawać. Na takie książki polskich autorów czekamy.

Leszek Koźmiński

Wydawnictwo Filia, premiera 12 marca 2014 roku.

Joanna Opiat-Bojarska - mieszkająca w Poznaniu absolwentka poznańskiej Akademii Ekonomicznej. Zadebiutowała w 2011 r. powieścią obyczajową "Kto wyłączy mój mózg?". To miała być jedyna książka, którą popełniła. Niestety wpadła w uzależnienie. Od pisania, oczywiście. Po wydaniu kolejnych powieści obyczajowych "Blogostan" i "Klub Wrednych Matek" wpadła w zbrodnicze towarzystwo. W "Gdzie jesteś, Leno?" rozpoczęła romans z policją. Namiętne uczucia popychają ją do planowania kolejnych zbrodni. W najnowszej książce "Słodkich snów, Anno" spogląda na świat oczami mordercy.
Prywatnie - żona, matka i posiadaczka różowego laptopa, w którego stuka w każdej wolnej chwili. To tylko potwierdza uzależnienie. Na razie jednak nie zamierza się leczyć. Woli zabijać.

Koniecznie przeczytaj niezwykle otwarty i szczery wywiad z autorką "Słodkich snów, Anno"

W dniu premiery książki zapoznaj się z jej recenzją.

Współorganizator: Partnerzy strategiczni: 
Szkoła Policji w Pile Zbrodnia w Bibliotece Stowarzyszenie Hisoryczno-Fortyfikacyjne "Przedmo�cie Piła"
Partnerzy medialni:

Tygodnik Nowy


"Fakty Pilskie"

"Tętno Regionu"
Reporter - magazyn kryminalny             
Festiwal dotowany jest przez:
Studio K2

H.ESSERS
Firma CREDO     

Instytut Ksišżki               Dyskusyjne Kluby Ksišżki